Druhý díl začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec a dědeček jsou přesvědčeni, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své sestry. Začnou tak Majera psychicky deptat a hledají důkazy. Důkazy hledá také nový policejní vyšetřovatel Karas, jež přebírá agendu po zesnulém policejním vyšetřovateli Palečkovi. Karasovi se okamžitě v případech úmrtí "Bastardů" něco nezdá a začíná se zaměřovat též na Majera, který je v tuto chvíli již ředitelem školy.

Herci

Tomáš Magnusek - Tomáš Magnusek pokračuje v roli učitele Majera. V tuto chvíli již ředitele školy. Po Majerovi jde v tuto chvíli nejen místní mafián Dostál, ale také jeho otec a v neposlední řadě i policie, která Majera podezírá z vraždy bastardů.

Jan Šťastný - I Jan Šťastný pokračuje ve své roli, místního mafiána Dostála, otce zavražděného Michala, největšího z Bastardů. Tuší, že smrt jeho syna nebyla náhoda a chce zjistit, jak to doopravdy bylo.

Martin Dejdar - Martin hraje nového policejního vyšetřovatele Karase, který přebírá případy po zesnulém kriminalistovi Palečkovi, kterého známe z prvního dílu. Právě Karas se domnívá, že vraždil Majer.

Jiří Krampol - Další nová postava. Nejstarší z Dostálů společně se svými komplici chce pomstu za smrt vnuka. Připravuje tak systematické psychické týraní a likvidaci ředitele Majera a jeho přívrženců.

Marián Čuri - V tuto chvíli se z páťáka Grundzy stává šesťák a je čím dál tím více agresivní. Neuznává autority a zaplétá s rodinou Dostálů. Avšak ani jejich autoritu neuznává a začíná jeho boj o holý život.

Igor Bareš - Herec Igor Bareš ztvárňuje v druhém díle Bastardů postavu policejního vyšetřovatele Málka jr., syna školníka Málka, který stále pracuje na škole. Málek jr. je jedním z těch, kteří Majerovi tiše fandí.

Ladislav Županič - Nový zástupce ředitele na škole Ludvík je pravou rukou ředitele Majera. Při jedné z aktivit, kdy má ovšem na starosti děti právě Ludvík dochází ke nešťastnému zranění jednoho z žáků. Ludvík se tak dostává do nepříjemné situace.

Irena Magnusková - Atraktivní učitelka Liebichová přichází na školu jako nová posila. Bude pro ní její vzhled výhodou či nevýhodou pro působení na tomto typu školy.

Jan Přeučil - Školník, o kterém si celá řada diváků myslí doposud, že vyvraždil dva ze tří Bastardů v druhém díle pomáhá Majerovi a je dál nejtajemnější postavou školy.

Jaroslava Obermaierová - I uklízečky zůstaly z prvního dílu stejné. Uklízečka Míla stále pozoruje a komentuje chod školy a snaží se přežívat v tomto šíleném prostředí.

Václav Vydra - Starosta města, který chce jediné jen, aby byl ve městě klid. Musí odolávat tlaku Dostálů, jež mají ve městě stále velký vliv.

Gabriela Vránová - Manželka nejstaršího z Dostálů se stále ještě nesmířila ze smrti svého vnuka Michala. Majera bytostně nenávidí a nechce čekat až se prozradí. Chce jednat a to rychle.

Jan Bendig - Mladičký výtržník Toman taktéž dělá pro Dostálovce špinavou práci a páchá trestnou činnost společně s Grundzou. Jeho úděl ve snímku je ovšem na konci prakticky rozhodující.

Ondřej Kepka - Další Majerův spojenec v radě i zdá se, jeho jediný osobní přítel ve městě. S Majerem se snaží tvořit pro školu, město i samotné žáky.

Kateřina Brožová - Atraktivní zastupitelka je spojkou Dostálů v politice a podporuje jejich aktivity. Majera nesnáší stejně jako celou školu. Bohužel ani její osud není jednoduchý a čekají na ní nepříjemné chvíle.

Radek Brzobohatý - Legendární český herec ztvárnil ve dvojce Bastardů staršího lékaře, který léčí Majerovo astma a pokouší se ho zasvětit do celého příběhu Dostalů a jiných.

Michal Milbauer - Michal Milbauer, jehož dědečkem byl výrazný divadelní a filmový herec František Marek ztvárnil ve filmu jednoho z klíčových gaunerů Dostála.

Fotogalerie